Klienci biznesowi

 

     Aby móc w pełni skoncentrować się na rozwijaniu kluczowych, najważniejszych umiejętności we własnym biznesie, potrzebujemy silnego wsparcia w obszarach niekoniecznie związanych z profilem działalności Firmy. Z pomocą przychodzi wówczas outsourcing, który jest nie tylko znaczą oszczędnością czasu i pieniędzy dla przedsiębiorcy, ale przede wszystkim wielkim odciążeniem dla biznesu. Szereg korzyści, jaki niesie ze sobą powierzenie doświadczonym specjalistom opieki nad wybraną sferą działania przedsiębiorstwa, pomoże utwierdzić nas w przekonaniu, że outsourcing to najlepsze rozwiązanie z możliwych.

 
     Nie istnieje jeden idealnie wypracowany model współpracy w zakresie outsourcingu IT, ponieważ każda Firma ma odmienne oczekiwania i potrzebuje innych rozwiązań. Uwzględniając indywidualne potrzeby i wymagania Klienta przygotujemy pakiet rozwiązań, który spełni Państwa oczekiwania.

 

Audyt sprzętu i oprogramowania

Audyt informatyczny jest najlepszym sposobem na uzyskanie pełnej i rzetelnej wiedzy na temat posiadanego sprzętu i oprogramowania w Firmie. Szczegółowa analiza istniejącej infrastruktury komputerowej pozwoli lepiej i efektywniej zarządzać posiadanymi zasobami, co pozwoli zredukować koszty związane z zakupem nowego sprzętu oraz oprogramowania.

Sieci komputerowe

Szybka, bezpieczna oraz bezawaryjna sieć komputerowa to podstawa bezproblemowej i wygodnej pracy każdego przedsiębiorstwa. Ułatwia komunikację między użytkownikami, umożliwia wymianę informacji między pracownikami czy usprawnia prowadzenie bezpiecznej polityki archiwizacji.

Administracja serwerami

Zapewniamy całodobowy monitoring pracy serwerów a także działających na nich aplikacji oraz usług, co pozwala na natychmiastowe wychwycenie wszelkich ewentualnych nieprawidłowości i ich szybką korektę. Zlecając nam opiekę nad serwerami, zabezpieczają się Państwo przed nieprzewidzianymi awariami, zapewniając sobie ciągłość pracy oraz stały dostęp do zasobów sieciowych.

Archiwizacja danych

Użytkownicy komputerów dzielą się na dwie grupy: ci, którzy robią backupy oraz ci, którzy będą robić. Niestety aspekt archiwizacji danych jest bardzo często pomijany aż do pewnego momentu… Dobrze zaprojektowany system informatyczny to przede wszystkim bezpieczeństwo danych w przypadku awarii. Zminimalizujemy ryzyko utracenia danych oraz skrócimy czas przywrócenia systemu do oryginalnego stanu.

Serwis

Specjalizujemy się w kompleksowym serwisie sprzętu komputerowego. Proponujemy Państwu usługi w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę i serwis gwarantujemy wysoką jakość usług w zakresie zakupu, napraw, przeglądów oraz konserwacji sprzętu komputerowego.

Sprzęt i oprogramowanie

Dzięki współpracy z wieloma producentami i dystrybutorami wyposażenia komputerowego jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości przy zachowaniu możliwie najlepszych warunków cenowych. Optymalizujemy dzięki temu koszty obsługi informatycznej Państwa firmy. Służymy doradztwem w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania uwzględniając realne potrzeby Klienta.

HelpDesk

Usługa helpdesk zapewnia stały dostęp do wsparcia informatycznego za pośrednictwem internetu. Natychmiastowa pomoc, obejmująca użytkowanie sprzętu i problemy techniczne, jest nieoceniona w przedsiębiorstwach, które nie mogą pozwolić sobie na przestój w pracy na kluczowych stanowiskach.